O nas

MILES Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, której zakresem działania jest sprzedaż wyrobów hutniczych oraz produkcja elementów do budownictwa jednorodzinnego.

Nasza firma powstała w 2012 roku jako podmiot zajmujący się handlem stalą, gównie blachami grubymi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2014 roku zakupiliśmy przecinarki gazowo-tlenowe poszerzając swój asortyment o sprzedaż półproduktów przygotowanych już do dalszej obróbki przez klientów. Jako jedni z pierwszych w Polsce oferowaliśmy elementy wypalane z blach do grubości aż 300mm.
Obserwując zapotrzebowanie na rynku polskim i europejskim w 2016 roku uruchomiliśmy produkcję prefabrykowanych koszy zbrojeniowych, które są przeznaczone do wieńców stropowych, nadproży okiennych, słupków prostokątnych oraz belek i podciągów. W 2019 roku do palety produktów przez nas oferowanych wprowadziliśmy szalunki tracone. Są to elementy, które na stałe zostają w konstrukcji budynku, ich montaż jest prosty i szybki, nie wymaga on rozkładania dodatkowych rusztowań i nie generuje odpadów.

Poprzez sprawny proces decyzji osób zarządzających jesteśmy w stanie skrócić czas produkcji do minimum tak aby każdy z naszych klientów otrzymywał zamówiony towar w znakomitej jakości i zawsze na czas.

Możliwe są negocjacje cenowe, upusty i rozsądne warunki płatności za sprzedawany towar.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.