O nas

MILES Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się produkcją i sprzedażą wyrobów hutniczych.

W tym zakresie produkujemy kosze zbrojeniowe, które dostarczamy również w Niemczech. Informujemy, że mamy kosze o długości v. 4m, 5m jak również 6m. Wykonujemy również kosze w różnych wymiarach – zgodnie z życzeniem klienta.

Nasza oferta obejmuje również szalunki tracone. : Płyty wiórowo-cementowe są przykręcone za pomocą 4 sztuk śrub w kształcie litery U za pomocą śrub 10 mm i są impregnowane z dwóch stron stykiem betonowym w celu zwiększenia przyczepności tynku i betonu i połączone są stalowym profilem z czarnej blachy. 1,5 mm gatunek S235.
Szalunek jest dostarczany w komplecie z profilem C do aluminium do poziomego łączenia paneli.

Naszą specjalnością w dziedzinie wyrobów hutniczych są blachy gorącowalcowane oraz elementy wypalane z blach wg specyfikacji przesłanych przez klienta.

Jesteśmy producentem gotowych wieńców zbrojeniowych fundamentów i stropów, jak również strzemion budowlanych, nadproży okiennych, słupów prostokątnych oraz belek i podciągów wg indywidualnego zamówienia.

Oferujemy również siatki zbrojeniowe typu Q i R różnej wielkości i różnych rodzajów prętów, jak również stal zbrojeniową w postaci prętów zbrojeniowych, drut wiązałkowy oraz pozostałe wyroby hutnicze.

Proponujemy kompletną realizację zleceń na wyroby hutnicze z dostawą do klienta na terenie całego kraju.

Możliwe są negocjacje cenowe, upusty i rozsądne warunki płatności za sprzedawany towar.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.